Yardım Veri kurtarma

Mustafak

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Arkadaşlarım herkese selamlar. Telefonum oppo reno 6 telefonumdan silinmis olan SMS geri getirmem gerekiyor. Bunun için bir sürü yöntem denedim. Adli olarak kendimi ispat etmem gerekiyor. Lütfen yardımcı olun. Herkese teşekkür ederim

ERCAN ARICI

Ordinaryus
Forum Ekibi
Uzman Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlarım herkese selamlar. Telefonum oppo reno 6 telefonumdan silinmis olan SMS geri getirmem gerekiyor. Bunun için bir sürü yöntem denedim. Adli olarak kendimi ispat etmem gerekiyor. Lütfen yardımcı olun. Herkese teşekkür ederim
Telefonunuzu yedeklediniz mi? Yedekleme yapmışsanız geri yükleme yaparak yeniden yükleyebilirsiniz

Upvote 0

Mustafak

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Telefonunuzu yedeklediniz mi? Yedekleme yapmışsanız geri yükleme yaparak yeniden yükleyebili
Telefonunuzu yedeklediniz mi? Yedekleme yapmışsanız geri yükleme yaparak yeniden yükleyebilirsiniz
Silinmiş SMS geri gelirmi hocam. Yanlış birşey yaparsam asla ispat edemicem. Herşeye boyun eğmiş olacam inanın çok zor durumdayım. Ücreti bedeli neyse vermeye hazırım. Bu mesajı gören arkadaşlarım lütfen bildiklerinizi benimle paylasin
Mesajlar birleştirildi:

Telefonu ilk aldigimda yedekleme yaptigimi hatırlamıyorum. En son çare başka öneri gelmezse öyle yapacağım. Kader kısmet artık

Son düzenleme:
Upvote 0

ERCAN ARICI

Ordinaryus
Forum Ekibi
Uzman Üye
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Telefonu ilk aldigimda yedekleme yaptigimi hatırlamıyorum. En son çare başka öneri gelmezse öyle yapacağım. Kader kısmet artık
Yedekleme yapmadıydanız SMS LED gitmiştir. Ama olay adli vaka ile alakalıymış drmrnize göre kullandığınız operatöre bir dilekçe ile başvuru yapın ve oradan isteyin. Telefon silinen SMS lerin geri getirilmesi olay 3.parti uygulamaları mümkün mü bilmiyorum. Bunun yasallığonında bilmiyorum. İyi ve güvenilir telefonculardan bilgi almanızda fayda var
Bir de size en yakı Oppo servisiyle de görüşebilirsiniz bence. Kolay gelsin.

Upvote 0