Yardım Oppo Enco air sol taraftan ses az geliyor

BlackoutS1K

Taze Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
Diğer
Arkadaşlar merhabalar, 1 ay önce almış olduğum Oppo enco air bluetooth kulaklığın sol tarafından son 2 gündür ses az gelmektedir. Her iki kulaklığı kulak kürdanı,kolonya ve ıslak mendille güzelce temizlememe rağmen sol taraftan ses az gelmektedir. Kulaklıkları yere düşürmedim bu arada.

brkckl

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Merhaba sonuç ne oldu acaba? İki gün önce yani 12 Ocak Çarşamba teslim aldığım üründe 14 Ocak Cuma itibariyle aynı sorunu yaşıyorum şu anda. Anlamadım hiçbir şey. Resetleme falan da yok. Tekrar eşitlemeyi denedim ama nafile. Ve bu dengesiz ses durumu da en nefret ettiğim şeydir. Telefon Galaxy M31. Şimdi bu iade de alınmaz. Hadi iki katını verip telefonla aynı marka alsak...

Upvote 0

Certel

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Diğer
Şarj çantasındaki ve kapağındaki kulaklıklar açıkken, gösterge üç kez kırmızı renkte yanıp sönene kadar İşlev düğmesini basılı tutun. Bu, kulaklıkların fabrika ayarlarına döndürüldüğü anlamına gelir.
deneyeiniz lütfen
Oppo enco Air de işlev düğmesi yok
Mesajlar birleştirildi:

Sağ tarafında gömülü gibi bir tuş olması lazım ama
Forum yönetici işlev düğmesi olmadığı bilmiyor mu?

Upvote 0

latifozen

Taze Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
Diğer
Arkadaşlar merhabalar, 1 ay önce almış olduğum Oppo enco air bluetooth kulaklığın sol tarafından son 2 gündür ses az gelmektedir. Her iki kulaklığı kulak kürdanı,kolonya ve ıslak mendille güzelce temizlememe rağmen sol taraftan ses az gelmektedir. Kulaklıkları yere düşürmedim bu arada.
Aynı sorun bende de var. Hatta kulaklıktan değil kulağımdan şüphelenip KBB bölümüne gittim. Dengeli olmaması sinir ediyor. Keyif alamıyorum. Sn Yetkilililer bir çözüm lütfen

Upvote 0