Yardım Wireless Earphones güncelleme sonrası uyumsuzluk.

nurullahkizek

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Cihazım Oppo Reno 4 lite.Yaklaşık 2 gün önce ColorOs 12.1 güvenlik yaması güncellemesi geldi ve kurduk.Yine dün Wireless Earphones gücellemesi de gelerek yükledik.Ancak şimdi kablosuz internet bağlantısında büyük sıkıntılar yaşıyorum.Tekrar tekrar modem şifresi istiyor ve ColorOs logosu çıkarak bağlanamıyor ve batarya çok ısınıyor.Böyle sıkıntı yaşayan var mı?Bu problem nasıl aşılır.Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Uzman Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Cihazım Oppo Reno 4 lite.Yaklaşık 2 gün önce ColorOs 12.1 güvenlik yaması güncellemesi geldi ve kurduk.Yine dün Wireless Earphones gücellemesi de gelerek yükledik.Ancak şimdi kablosuz internet bağlantısında büyük sıkıntılar yaşıyorum.Tekrar tekrar modem şifresi istiyor ve ColorOs logosu çıkarak bağlanamıyor ve batarya çok ısınıyor.Böyle sıkıntı yaşayan var mı?Bu problem nasıl aşılır.Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim
Wireless Earphones güncellemesini kaldır

Upvote 0

nurullahkizek

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Bu problem başka kullanıcıda yaşandı mı? Problem Wireless Earphones de mi yoksa ColorOs 12 güvenlik yaması güncellemesinde mi çözemedim.ColorOs güvenlik yamasında da olabileceğini düşündüğüm için soruyorum.Benden başka bu problemi yaşayan var mı?

Upvote 0